Daihatsu Feroza 1.6 Resin-Top SE
68.785 km
1997
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3555514
Video
Prijs
€ 5.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Daihatsu |
| Model: | Feroza |
| Type: | 1.6 Resin-Top SE |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 1997 |
| Kilometerstand: | 68.785 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 95 pk |
| Vermogen (kW): | 70 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 13.3 sec |
| Massa: | 1220 kg |
| Max. trekgewicht: | 1500 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Wielbasis: | 218 cm |
| Laadvermogen: | 430 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Emissieklasse: | Euro 2 |
| Carrosserie: | Terreinwagen |
| Basiskleur: | Grijs |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Auto is erg netjes.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Gelaagde voorruit
Getint glas
Halogeen koplampen
Stuurbekrachtiging
Toerenteller
Vrijloopnaven automatisch