Dacia Logan MCV 0.9 TCe S&S Prestige, Cruise control, Navigatie, PDC
39.350 km
2016
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3602396
Video
Prijs
€ 4.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Dacia |
| Model: | Logan |
| Type: | MCV 0.9 TCe S&S Prestige, Cruise control, Navigatie, PDC |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2016 |
| Kilometerstand: | 39.350 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 90 pk |
| Vermogen (kW): | 66 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.1 sec |
| CO2 uitstoot: | 109 g/km |
| Massa: | 1013 kg |
| Max. trekgewicht: | 1150 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Laadvermogen: | 607 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 5.8 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 4.9 l/100km |
| Carrosserie: | MPV |
| Basiskleur: | Blauw |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Hele frisse auto met mooie schroefschade.
Very clean car with minor screw damage.
Very clean car with minor screw damage.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 15"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio-navigatie full map
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bagageafdekking
Bagagedek
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Dakrails
Electronic Brake Distribution
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
Houten versnellingspook
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (15")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Parkeersensor achter
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Mettler
Navigatiesysteem
Parkeersensoren achter
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor