Citroen Xsara Picasso 1.8i-16V Différence, trekhaak, airco
343.481 km
2003
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3598318
Video
Prijs
€ 950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Citroën |
| Model: | Xsara Picasso |
| Type: | 1.8i-16V Différence, trekhaak, airco |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Kilometerstand: | 343.481 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 116 pk |
| Vermogen (kW): | 85 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 12.6 sec |
| CO2 uitstoot: | 184 g/km |
| Massa: | 1220 kg |
| Max. trekgewicht: | 1300 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 3 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 10.7 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.7 l/100km |
| Bekleding: | Velours |
| Carrosserie: | MPV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Rondom gebruikerssporen.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audioinstallatie met CD-speler
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Electronic climate controle
Elektrisch bedienbaar schuifdak
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch glazen schuifdak
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Halogeen mistlampen
Hoofdsteunen achter
Hoofdsteunen voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Metallic lak
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Side Impact Protection System
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Velours bekleding
Warmtewerend glas
Mettler
Mistlampen
Pack Exposure
Radio/CD speler
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor