Chevrolet Trax 1.6 LT, camera, cruise control, leder, trekhaak
141.620 km
2013
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3578021
Video
Prijs
€ 2.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Chevrolet |
| Model: | Trax |
| Type: | 1.6 LT, camera, cruise control, leder, trekhaak |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Kilometerstand: | 141.620 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 116 pk |
| Vermogen (kW): | 85 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 12.3 sec |
| CO2 uitstoot: | 153 g/km |
| Massa: | 1265 kg |
| Max. trekgewicht: | 1200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Laadvermogen: | 522 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 8.2 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6.5 l/100km |
| Interieurkleur: | Zwart |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Lichte voorschade, koelers zijn ok.
Erg nette auto! Reeds voorzien van groot onderhoud en nieuwe distributieriem.
Erg nette auto! Reeds voorzien van groot onderhoud en nieuwe distributieriem.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Audio installatie
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
ESP
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Lichtmetalen wielen (16")
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Radio
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Mettler
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbaar stuurwiel
Zij-airbags voor