BMW 3-serie 316i Business Line, airco, cruise control
321.732 km
2008
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3599388
Video
Prijs
€ 1.150
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | BMW |
| Model: | 3 Serie |
| Type: | 316i Business Line, airco, cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Kilometerstand: | 321.732 km |
| Aantal deuren: | 4 |
| Vermogen: | 122 pk |
| Vermogen (kW): | 90 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.8 sec |
| CO2 uitstoot: | 142 g/km |
| Massa: | 1325 kg |
| Max. trekgewicht: | 1100 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | A |
| Verbruik stad: | 7.7 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.9 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.9 l/100km |
| Carrosserie: | Sedan |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Motorschade.
Engine defect.
Engine defect.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Alarm klasse 3
Alarmsysteem klasse III
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio-navigatiesysteem
Automatische dimlichten
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Cd-wisselaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Getint glas
Getint warmtewerend glas
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (16")
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Regensensor
Stuurwiel multifunctioneel
Mettler
Parkeersensoren achter
Radio
Warmtewerend glas
Zij-airbags voor