BMW 3-serie 316i Black&Silver II, airco, cruise control
202.037 km
2004
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3561078
Video
Prijs
€ 1.250
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | BMW |
| Model: | 3 Serie |
| Type: | 316i Black&Silver II, airco, cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Kilometerstand: | 202.037 km |
| Aantal deuren: | 4 |
| Vermogen: | 116 pk |
| Vermogen (kW): | 85 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 172 g/km |
| Massa: | 1285 kg |
| Max. trekgewicht: | 1250 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 9.9 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.1 l/100km |
| Carrosserie: | Sedan |
| Basiskleur: | Blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Lekt olie uit oliefilterhuis.
Hemel bekleding laat los.
Hemel bekleding laat los.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Cd-speler
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Getint glas
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen voor
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen stuurwiel
Metallic lak
Middenarmsteun voor
Radio/CD speler
Regensensor
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Tractie Controle Systeem (TCS)
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Mettler
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Zij-airbags voor