BMW 1-serie 118i Business Line, Apple carplay, Panoramadak, Cruise control
286.594 km
2007
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3600292
Video
Prijs
€ 2.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | BMW |
| Model: | 1 Serie |
| Type: | 118i Business Line, Apple carplay, Panoramadak, Cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Kilometerstand: | 286.594 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 143 pk |
| Vermogen (kW): | 105 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 8.7 sec |
| CO2 uitstoot: | 140 g/km |
| Massa: | 1240 kg |
| Max. trekgewicht: | 1200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 7.9 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.9 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
"Lichtmetalen velgen 17"""
"Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbaar schuif/kanteldak
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Getint glas
Halogeen mistlampen
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen achter
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lichtmetalen wielen (16")
Lichtmetalen wielen (17")
Metallic lak
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Mistlampen voor
Multifunctioneel stuurwiel
Navigatie full map
Parkeersensor achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio CD-speler
Regensensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Stuurwiel multifunctioneel
Verstelbare stuurkolom
Mettler
Navigatiesysteem
Parkeersensoren achter
Radio/CD speler
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor