BMW 1-serie 114i Upgrade Edition, M Sport, airco, cruise control, stoelverwarming
179.955 km
2012
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3601204
Video
Prijs
€ 4.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | BMW |
| Model: | 1 Serie |
| Type: | 114i Upgrade Edition, M Sport, airco, cruise control, stoelverwarming |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Kilometerstand: | 179.955 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 102 pk |
| Vermogen (kW): | 75 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.2 sec |
| CO2 uitstoot: | 132 g/km |
| Massa: | 1260 kg |
| Max. trekgewicht: | 1200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 7.2 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.7 l/100km |
| Interieurkleur: | Zwart |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Blauw |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Motor loopt, koelers defect.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 18"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Adaptief Demping Systeem (ADS)
Adaptief schokdempingssysteem
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio-navigatie full map
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bi-xenon koplampen
Bi-xenon verlichting
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Buitentemperatuurmeter
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
ESP
Halogeen mistlampen
Hard disk
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Koplampen met wis-was installatie
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lederen/stoffen bekleding
Lichtmetalen wielen (18")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie-systeem full map
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Radio CD-speler
Radio/CD speler
Regensensor
Rijstrooksensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Sportonderstel
Sportstoelen
Sportstuur
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Wis-/was installatie voor koplampen
Lane assist
Mettler
Comfort-pakket
M Sportpakket
Rijcomfort-pakket
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sport-Line
Sportstuurwiel
Sportuitvoering
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Stoffen bekleding
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Urban-Line
Verwarmde buitenspiegels
Zicht-pakket
Zij-airbags voor