Audi AUDI SQ5 Sportback Massage stoelen, B&O, Luchtvering, Bijrijdersscherm
24.088 km
2025
Automaat
Voertuignummer: 3541078
Video
Prijs
€ 59.500
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Audi |
| Model: | SQ5 |
| Type: | AUDI Sportback Massage stoelen, B&O, Luchtvering, Bijrijdersscherm |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Kilometerstand: | 24.088 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 367 pk |
| Vermogen (kW): | 270 kW |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Topsnelheid: | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 4.5 sec |
| Massa: | 2015 kg |
| Max. trekgewicht: | 2400 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Lengte: | 483 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Dealer |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Mooie SQ5 voorzien van bijna alle opties.
Voorschade
Duitse papieren compleet kenteken
Voorschade
Duitse papieren compleet kenteken
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
360 camera
4x4
Adaptieve cruise control
Adaptive cruise control
Airconditioning
Alarm
Alarmsysteem
Alcantara bekleding
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audioinstallatie met CD-speler
Audio-navigatie
Audio-navigatie full map
Automatisch dimmende binnenspiegel
Autotelefoonvoorbereiding
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dakrails
Dubbele airbag
DVD speler
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen
Elektronische climate control
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Hoofdsteunen achter
Hoofdsteunen voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen velgen
Metaal-/micakleur
Metallic lak
Mistlampen
Mistlampen voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Open dak
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Radio CD-speler
Regensensor
Schuifdak
Sportstoelen
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Stuurwiel multifunctioneel
Toerenteller
Tractie Controle Systeem (TCS)
Trekhaak
Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
Verstelbare stuurkolom
Verwarmde voorstoelen
Apple carplay
Bang&Olufsen
Bijrijders display
Camera voorzijde
Electrische achterklep
electrische stoelen
extra luchtvering
Fabrieksgarantie
keyless
Lane assist
Lichtmetalen wielen
Line assist
luchtvering
Massagestoelen
Metalen Schakelflippers
Mettler
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Panoramadak
Parkeersensor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Premium Sound
Radio/CD speler
Rijstrooksensor
Rondomzichtcamera
Schakel flippers
Schakelflippers
Schuif/kantel dak
Schuif/kanteldak
standkachel
Startonderbreker
Stoelen met massagefunctie
Stoelverkoeling
Stoelverwarming
Stoelverwarming voor
Stuurwiel verwarmd
Stuurwielverwarming
Telefoonvoorbereiding
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Xenon led verlichting
Zij-airbags