Audi A3 Sportback 2.0 FSI Attraction, airco, PDC, cruise control
297.488 km
2005
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3556406
Video
Prijs
€ 2.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Audi |
| Model: | A3 |
| Type: | Sportback 2.0 FSI Attraction, airco, PDC, cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kilometerstand: | 297.488 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 150 pk |
| Vermogen (kW): | 110 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 214 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 9.1 sec |
| CO2 uitstoot: | 178 g/km |
| Massa: | 1290 kg |
| Max. trekgewicht: | 1400 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 10.3 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.4 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Complete onderhoud historie aanwezig.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Audioinstallatie met CD-speler
Audioinstallatie met CD-wisselaar
Automatisch dimmende buitenspiegels
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Buitentemperatuurmeter
Cd-wisselaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Getint glas
Getint warmtewerend glas
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen actief
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lichtmetalen wielen (18")
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Radio/CD speler
Radio/CD wisselaar
Regensensor
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Tractie Controle Systeem (TCS)
Lichtmetalen velgen 18''
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sperdifferentieel
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Warmtewerend glas
Zij-airbags voor