Toyota Yaris 1.5 Full Hybrid Dynamic, vast panormadak, cruise control
304.763 km
2012
Automaat
Voertuignummer: 3571878
Video
Prijs
€ 2.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Toyota |
| Model: | Yaris |
| Type: | 1.5 Full Hybrid Dynamic, vast panormadak, cruise control |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Kilometerstand: | 304.763 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 75 pk |
| Vermogen (kW): | 55 kW |
| Topsnelheid: | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.8 sec |
| CO2 uitstoot: | 85 g/km |
| Massa: | 1070 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Laadvermogen: | 495 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | A |
| Verbruik stad: | 3.4 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 3.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 3.7 l/100km |
| Bekleding: | Half leder / stof |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Rondom schade, motor loopt.
Engine runs.
Engine runs.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio installatie premium
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Chroom delen exterieur
Climate control
Cruise control
Dakspoiler
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Houten versnellingspook
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Keyless entry
Knieairbags
LED dagrijverlichting
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lederen/stoffen bekleding
Lichtmetalen wielen (16")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Panoramadak
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
Sportonderstel
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Mettler
Noodremassistentie
Radio
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Stoffen bekleding
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor