Renault Clio 0.9 TCe Expression, navigatie, cruise control
210.828 km
2014
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3544909
Video
Prijs
€ 4.650
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Renault |
| Model: | Clio |
| Type: | 0.9 TCe Expression, navigatie, cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Kilometerstand: | 210.828 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 90 pk |
| Vermogen (kW): | 66 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 12.2 sec |
| CO2 uitstoot: | 95 g/km |
| Massa: | 984 kg |
| Max. trekgewicht: | 1200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Laadvermogen: | 604 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | A |
| Verbruik stad: | 5.1 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 3.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 4.2 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Voertuig heeft gebruikerssporen.
Rechts achter klein deukje in het achterscherm.
Rechts achter klein deukje in het achterscherm.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bagageafdekking
Bagagedek
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Electronic Brake Distribution
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
LED dagrijverlichting
Lichtmetalen wielen (16")
Metallic lak
Mistlampen
Mistlampen voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatie-systeem
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Radio
Start/stop systeem
Start/stopsysteem
Startblokkering
Startonderbreker
Stuur verstelbaar
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor