Maserati Ghibli 3.0 S V6 Q4, Carplay, Memory seat, Panoramadak
85.462 km
2014
Automaat
Voertuignummer: 3562808
Video
Prijs
€ 27.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Maserati |
| Model: | Ghibli |
| Type: | 3.0 S V6 Q4, Carplay, Memory seat, Panoramadak |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Kilometerstand: | 85.462 km |
| Aantal deuren: | 4 |
| Vermogen: | 405 pk |
| Vermogen (kW): | 298 kW |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Topsnelheid: | 284 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 4.8 sec |
| CO2 uitstoot: | 323 g/km |
| Massa: | 2017 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Laadvermogen: | 523 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | G |
| Verbruik stad: | 14.1 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 9.7 l/100km |
| Interieurkleur: | Zwart |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | Sedan |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Volledig facelift uitgevoerd.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 20"""
Achteruitrijcamera
Adaptief Demping Systeem (ADS)
Adaptief schokdempingssysteem
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Automatisch dimmende buitenspiegels
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bi-xenon koplampen
Bi-xenon verlichting
Bochtenverlichting
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Carbonafwerking interieur
Climate control
Cruise control
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare passagiersstoel
Elektrisch verstelbare stuurkolom
Elektrisch verstelbare voorstoelen
Elektrisch zonnescherm achterruit
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Gelimiteerd slipdifferentieel
Geluidwerend glas
Getint glas
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Keyless entry
Knieairbags
Koplampen adaptief
Koplampen met wis-was installatie
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen wielen (20")
Luxe lederen bekleding
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatie full map
Navigatie-systeem full map
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensor voor en achter
Ruitensproeiers verwarmbaar
Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Sportonderstel
Startblokkering
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verwarmde voorstoelen
Voorstoelen verwarmd
Wis-/was installatie voor koplampen
Business Pack
Business Plus Pack
Cold Climate Pack
Convenience Pack
Executive Pack
Navigatiesysteem
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Parkeersensoren voor en achter
Premium Pack
Radio
Schakelflippers
Sports Package
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbaar stuurwiel
Zij-airbags voor