Hyundai Atos 1.1i Active
49.948 km
2005
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3571779
Video
Prijs
€ 1.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Hyundai |
| Model: | Atos |
| Type: | 1.1i Active |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kilometerstand: | 49.948 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 59 pk |
| Vermogen (kW): | 43 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 146 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 15.8 sec |
| CO2 uitstoot: | 140 g/km |
| Massa: | 859 kg |
| Max. trekgewicht: | 700 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 238 cm |
| Laadvermogen: | 477 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 7.4 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.9 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Erg nette auto, distributieriem 2000KM geleden vervangen.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Airbag bestuurder
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
Getint glas
Hoofdsteunen achter
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Mettler
Startonderbreker